رفتن به محتوا

عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس بر اثر ابتلا به کرونا درگذشتعضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت

به گزارش رمز پرس مسلم اکبری نیا  دانشیار گروه جنگلداری دانشگاه تربیت مدرس امروز سه شنبه ۲۹ تیرماه بر اثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.

این استاد فقید دانشگاه از سال ۱۳۷۴ عضو هیات علمی گروه جنگلداری دانشگاه تربیت مدرس بود و معاونت آموزشی دانشکده و مدیریت گروه جنگلداری را در کارنامه اجرایی خود داشت. شادروان اکبری نیا بیش از ۱۵۵ مقاله در مجلات معتبر علمی منتشر و حدود ۹۰ مقاله در مجامع علمی ارائه کرده بود.

وی که سال ها در سمت مدیر کل حفاظت محیط زیست استان مازندران خدمت کرده بود در سال ۸۶ به عنوان چهره ماندگار استان معرفی و تقدیر شد.

رییس دانشگاه تربیت مدرس، در پیامی درگذشت این استاد فرهیخته را به عموم دانشگاهیان به ویژه خانواده، هیات رییسه، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی تسلیت گفت.

مراسم یادبود این استاد فقید ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵ روز شنبه ۲ مرداد به صورت مجازی برگزار می شود. در این مراسم رییس دانشگاه، رییس دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی، خانواده زنده یاد اکبری نیا و تعداد دیگری از اساتید دانشگاه سخنرانی می کنند.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد