رفتن به محتوا

تعویق اجرای قهوه قجری به کارگردانی آتیلا پسیانی تانیمه تیر ماهاز تعویق اجرای «قهوه قجری» تا راهکاری برای پیشگیری از قطع برق در تئاتر شهر

از تعویق اجرای «قهوه قجری» تا راهکاری برای پیشگیری از قطع برق در تئاتر شهر

مدیر مجموعه تئاتر شهر اعلام کرد اقداماتی برای پیشگیری از قطع برق این مجموعه انجام شده و خبر داد که اجرای نمایش «قهوه قجری» به کارگردانی آتیلا پسیانی به زمانی دیگر موکول شده است.

به گزارش رمز پرس ابراهیم گله‌دارزاده درباره برنامه‌ اجراهای تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به ایسنا گفت: قرار بود نمایش «قهوه قجری» به کارگردانی آتیلا پسیانی از نیمه تیر ماه در این تالار روی صحنه برود اجرای این اثر نمایشی در ماه تیر میسر نیست و به زمانی دیگر موکول شده است.

او یادآوری کرد: این نمایش هم جزو آثاری است که اجرای آن در اسفند سال ۹۸ به دنبال تعطیلات کرونایی تئاتر، متوقف شد و در برنامه‌ریزی جدید قرار شد این نمایش تیر ماه روی صحنه برود ولی فعلا امکان اجرای این نمایش در این مقطع زمانی وجود ندارد و قرار است نمایش «قهوه قجری» در تاریخی دیگر اجرا شود. به این ترتیب تالار اصلی در اولین اجرای خود در سال جاری میزبان نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» به کارگردانی هادی مرزبان خواهد شد.

گله‌دارزاده ادامه داد: در وضعیت کرونایی، زمان‌بندی همه برنامه‌های تولیدی اعم از نمایشی و تصویری، دستخوش تغییراتی می‌شود و این به هم ریختگی اجتناب ناپذیر است.

 

انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد