رفتن به محتوا

سکه ۲۸۰ هزار تومان و طلا ۱۹ هزار تومان گران شد


خرداد ۲۸, ۱۴۰۰ اقتصادی, خبرفوری, خبرمهم

دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران:سکه ۲۸۰ هزار تومان و طلا ۱۹ هزار تومان گران شد

دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران در رابطه با آخرین قیمت‌های معاملاتی در روز گذشته (پنجشنبه) در بازار سکه و طلای داخلی و تغییرات آن نسبت به ابتدای هفته، گفت: قیمت هر قطعه سکه تمام بهار طرح جدید با افزایش ۲۸۰ هزار تومانی به ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است .به گزارش رمز پرس به نقل از دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران هر قطعه سکه تمام طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در پایان هفته تعیین قیمت شده است. در پایان هفته نسبت به ابتدای هفته هر قطعه نیم سکه با رشد ۱۰۰ هزار تومانی پنج میلیون و ۷۸۰ هزار تومان، ربع سکه با افزایش ۵۰ هزار تومانی سه میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی نیز با ۴۰ هزار تومان افزایش دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان قیمت دارد.

بذرافشان افزود: همچنین هر مثقال طلا ۱۷ عیار با رشد ۸۵ هزار تومانی به چهار میلیون و ۶۳۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با افزایش حدود ۱۹ هزار تومانی به یک میلیون و ۶۹ هزار تومان رسیده است. آخرین نرخ ثبت شده برای اونس جهانی نیز همانطور که اشاره شد با کاهش حدود ۶۸ دلاری طی هفته اخیر، ۱۷۸۶ دلار است.

وی در رابطه با آخرین وضعیت حباب سکه نیز اظهار کرد: حباب سکه نیز که نسبت به هفته‌های گذشته، افزایش پیدا کرده است. حباب سکه در مقطعی در اوایل و اواسط خردا ماه تا ۱۵۰ هزار تومان هم کاهش یافت اما در هفته‌های پایانی حباب هم افزایشی شده و در حال حاضر به حدود ۳۰۰ هزار تومان رسیده است.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد