رفتن به محتوا

ظریف: ابراز امیدواری کرد که همکاری جامع استراتژیک میان ایران و چین در سال ۲۰۲۰ به‌طور بی‌وقفه توسعه یابد.ظریف: برای تقویت مشارکت استراتژیک خود با چین تلاش می‌کنیم

ظرریف

وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که پتاسیل‌ها برای تقویت هرچه بیشتر مشارکت استراتژیک میان ایران و چین بسیار زیاد است و دو طرف برای تحقق آن تلاش خواهند کرد.

به گزارش رمز پرس از  ایسنا، محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان در جریان سفر خود به چین و دیدار با مقامات این کشور طی پیامی در صفحه توئیتر خود ابراز خرسندی کرد که به همراه دوستان چینی به استقبال سال ۲۰۲۰ میلادی می‌رود.

وی در ادامه پیام خود تصریح کرد: پتانسیل‌های نقشه راه دوجانبه ۲۵ ساله برای تقویت بیشتر مشارکت استراتژیک جامع میان ایران و چین بسیار گسترده است. ما برای تحقق بخشیدن به آن تلاش می‌کنیم و در عین حال به دنبال همکاری نزدیک‌تر منطقه‌ای و جهانی هستیم.

ظریف ساعاتی پیش نیز در یک توئیت به زبان چینی سال نو میلادی را به مردم این کشور تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که همکاری جامع استراتژیک میان ایران و چین در سال ۲۰۲۰ به‌طور بی‌وقفه توسعه یابد.

وزیران امورخارجه ایران و چین امروز (سه‌شنبه) در پکن با یکدیگر دیدار و درباره روابط دوجانبه، موضوعات پیرامون برجام و موضوعات منطقه‌ای و بین‌المللی رایزنی کردند.

انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد