رفتن به محتوا

ارزش دلار کاهشی شد


فروردین ۱۴, ۱۳۹۸ اقتصادی, خبرفوری, خبرمهم, سیاسی

دلار کاهشی شد

دلار

با انتشار آمار مساعد از وضعیت اقتصادی چین، دلار در مسیر کاهشی قرار گرفت.

به گزارش رمز پرس به نقل از رویترز، تمایل معامله‌گران به دارایی‌های پر ریسک‌تر در پی انتشار آماری جدید از وضعیت خوب تولیدات چین و توافق چین و آمریکا برای از سرگیری مذاکرات تجاری در واشنگتن از هفته آینده، افزایش یافته است و این مسائل دلار را در محدوده نزولی قرار داد.

شاخص دلار که نرخ برابری آن در مقابل سبدی از ارزهای جهانی را اندازه می‌گیرد با ۰.۱۶ درصد کاهش به ۹۷.۱۱ واحد رسید. اکنون معامله‌گران برای تعیین مسیر جدید دلار منتظر آمار بخش‌های تولید، ساخت و ساز و بخش خرده‌فروشی آمریکا هستند.

یوان چین در برابر دلار با ۰.۰۰۶ درصد افزایش همراه شد تا تابلوی صرافی‌ها عدد ۶.۷۱۵۵ یوان را به ازای هر دلار نمایش دهند. یورو نیز از فرصت صعود در برابر دلار بی نصیب نماند و با ۰.۲ درصد افزایش به ۱.۱۲۳۲ دلار رسید.

پوند انگلیس بهترین عملکرد امروز در برابر دلار در بین ارزهای مهم جهانی را داشت و با پیشروی نیرومند ۰.۶۵ درصدی به ۱.۳۱۰۶ دلار رسید تا در کانال جدیدی در برابر دلار قرار گیرد.

اکنون پوند منتظر روشن شدن وضعیت آینده روابط انگلیس و اتحادیه اروپا در دوران پسابرگزیت است. قرار است مجلس این کشور ۸ طرح نمایندگان برای نحوه تعامل با اتحادیه اروپا را به رأی بگذارد.

انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد