رفتن به محتوا

علی‌اکبر ولایتی:همه ابعاد این سانحه به صورت قانونی پیگیری خواهد شدولایتی  : در حاشیه مراسم یادبود دانشجویان علوم تحقیقات: همه ابعاد این سانحه به صورت قانونی پیگیری خواهد شد

رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به این که مسئولان دانشگاه تمام تلاش خود را در تسریع روند درمان و بهبود وضعیت جسمانی مجروحان به کار خواهند گرفت، گفت: در زمینه پیگیری قانونی رسیدگی به پرونده جان‌باختگان و بهبود وضعیت مصدومان کوتاهی نخواهیم کرد.

به گزارش  رمز پرس  از ایسنا، علی‌اکبر ولایتی در حاشیه مراسم یادبود جانباختگان سانحه دانشگاه علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی که عصر امروز در مسجد نور ولایت واقع در مجتمع سوهانک برگزار شد، درباره این سانحه گفت: واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان، حادثه تلخی بود که در آن تعدادی از فرزندان جامعه علمی کشور جان باختند.

وی ادامه داد: همه ابعاد این سانحه به صورت قانونی پیگیری خواهد شد و مسئولان دانشگاه تمام تلاش خود را زمینه در تسریع روند درمان و بهبود وضعیت جسمانی مجروحان سانحه، به کار خواهند گرفت.

رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در پایان گفت: هیچ کوتاهی در پیگیری قانونی رسیدگی به پرونده جان‌باختگان و بهبود وضعیت مصدومان نخواهیم کرد.
انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد