رفتن به محتوا

ضرورت توجه ویژه به خوابگاه‌های دانشجویی از سوی دولتمعاون نظارت مالی و خزانه‌دار کل کشور اقدامات صورت گرفته در عرصه خوابگاه های دانشجویی را ارزشمند توصیف کرد و گفت: باید این موضوع از سوی دولت مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

خوابگاه

به گزارش رمزپرس ، دکترسیدرحمت الله اکرمی، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: بنده سال‌های متمادی و در دولت های مختلف عضو هیئت امنای صندوق بوده ام اما باید عرض کنم تغییرات و تحولات این سه سال اخیر بی‌سابقه است و انصافاً بر اساس گزارش‌ها و اتفاقاتی که درمجموعه این صندوق در حوزه رفاه دانشجویی افتاده است کارهای بسیار ارزنده‌ای انجام شده است.

وی در ادامه گفت: علیرغم محدودیت‌های بودجه‌ای کشور در سال‌های اخیر، زحمات زیادی در عرصه خدمات رفاهی و دانشجویی در صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم کشیده شده است.

عضو هیئت امنای صندوق رفاه دانشجویان به ضرورت توجه دولت و صندوق رفاه به خوابگاه های دانشجویی اشاره کرد و تصریح کرد: علیرغم اقدامات خوبی که صندوق طی دو سال گذشته در حوزه خوابگاه‌های دانشجویی انجام داده است با این وجود باید اقدامات بیشتری در این زمینه صورت بگیرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،دکتراکرمی ادامه داد: اگر موضوع خوابگاه های دانشجویی را از لحاظ سیاسی و اجتماعی مورد بررسی قرار بدهیم این موضوع بسیار ارزشمند است که البته از سوی دولت و صندوق رفاه مورد توجه قرار گرفته است.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد