رفتن به محتوا

انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته با آزمون دانشگاه آزاد آغاز شدانتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی  از ساعت ۱۴ امروز دوشنبه، ۱۳ شهریور ماه آغاز شد.

دانشگاه آزاد خرم آباد

به گزارش رمزپرس به نقل از ایسنا، دکتر امیررضا شاهانی، سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با اعلام این خبر گفت: تمام داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ناپیوسته که رشته امتحانی آنها در دوره با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ارائه شده است، می‌توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org    نسبت به انتخاب حداکثر ۱۰  رشته/ محل اقدام کنند.

سرپرست مرکز سنجش و پذیرش در ادامه افزود: انتخاب رشته از امروز ۱۳ شهریور ماه آغاز شده و تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۹شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

دکتر شاهانی خاطر نشان کرد: با توجه به محدودیت رشته‌های ارائه شده در دوره با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی داوطلبان قبل از تهیه کارت اعتباری ثبت نام از رشته‌های ارائه شده در این دوره اطلاع حاصل کنند.

به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، وی خاطرنشان کرد: نتایج انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی هفته آخر شهریور اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد