رفتن به محتوا

سلطانی‌فر: همه نیازهای تیم ملی فوتبال برآورده شده است/ بنا ندارم پاسخ کسی را بدهم


شهریور ۱۳, ۱۳۹۶ خبرمهم, فوتبال, ورزشی

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به گلایه برخی بازیکنان تیم ملی فوتبال درباره عدم توجه به نیازهای تیم ملی تاکید کرد که همه نیازهای تیم‌ ‌ملی فوتبال برای حضور مقتدارنه در جام جهانی برآورده شده است.

سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان

به‌ گزارش رمزپرس به نقل از ‌ایسنا، مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در حاشیه نمایشگاه بین المللی تجهیزات ورزشی و در پاسخ به این سوالی در مورد استعفای قریب از هیات مدیره استقلال، گفت‌: استعفایی از قریب ندیده‌ام و به دستم نرسیده است.

وزیر ورزش در رابطه با برخی از گلایه‌های اخیر ملی‌پوشان درباره تامین نشدن نیازهای تیم‌ ‌ملی فوتبال، گفت‌: من بنا ندارم پاسخ کسی را بدهم. همه نیازهای تیم‌ ‌ملی فوتبال برای حضور مقتدارنه در جام جهانی برآورده شده است و مشکلی برای تامین نیازها وجود ندارد.

سلطانی‌فر هم‌چنین درباره تجهیزات ورزشی نیز افزود: کیفیت کار تولیدکنندگان باید به نحوی باشد که با نمونه‌های خارجی هم به لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت بتوانند رقابت کنند و فکر می‌کنم که باید یک حمایت جدی تری از تولید کنندگان داخلی از جهت تسهیلاتی که باید در اختیارشان قرار گرفته شود و حمایت‌هایی که شود، انجام شود. برخی از آنها عنوان می‌کردند که مشکلاتی در زمینه مسائل مالیاتی دارند که با آقای پازوکی صحبت کرده‌ایم و به اتفاق این مسائل را پیگیری می‌کنیم. امیدوارم بتوانیم آنها را حل و فصل کنیم به نحوی که ان‌شاء‌الله تولید کنندگان داخلی بتوانند توانمند شوند و شرایطی به وجود آید که بتوانند ان‌شاء‌الله نیازهای بخش ورزش قهرمانی و همگانی کشور را تامین کنند.

او ادامه داد: واقعا من این ظرفیت را در صنعت کشور می‌بینم که بتواند تولید کننده لوازم ورزشی مناسبی باشد که هم از نظر کیفیت و هم از لحاظ قیمت با تولیدات خارجی رقابت کند و تولید داشته باشد. انتظارم این است که باشگاه‌های خصوصی و هچنین بخش‌های دولتی از تولیدات بخش داخلی استفاده کنند که ان‌شاء‌الله با این حمایت بتوانیم باعث رشد آن شویم. حمایت ما این گونه است که بتوانیم با مصرف بیشتر محصولات تولید داخلی به بهتر شدن کیفیت تولیدات و ارزان‌تر شدن قیمت‌ها کمک کنیم که خود تولید کنندگان هم خود به خود توانایی رقابت در داخل کشور و نیز با نمونه های خارجی را داشته باشند. نگاه تولید کنندگان نیز باید به بیرون از مرزها هم باشد. برخی از محصولات کیفیتی به مراتب بهتر از نمونه‌های مشابه چینی هستند و اگر در امر بازاریابی فعالیت‌های بهتری صورت پذیرد در خارج از مرزهای ایران نیز می‌توانیم از لحاظ فروش موفق باشیم.

انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد