رفتن به محتوا

جزئیات معرفی وزیر علوم از زبان نمایندگان مجلسبه گزارش رمزپرس  زهرا ساعي، نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی درخصوص معرفي دكتر منادي به رييس جمهوري براي حضور در وزارت علوم گفت: تمام تلاشمان اين است كه با توجه به مطالبه و ظرفيت هاي بسيار خوبي كه در آذربايجان وجود دارد و نيروهايي كه مي توانند به كشور خدمت كنند به دنبال اين هستيم تا افراد شايسته را به رييس جمهور معرفي كنيم. با توجه به اين موضوع هم كه وزير علوم هنوز از جانب دكتر روحاني معرفي نشده است در جلسه راي اعتماد و قبل از آن به دفتررياست جمهوري دكتر منادي را معرفي كردم.
ساعي به كارنامه كاري دكتر منادي اشاره كرد و ادامه داد: با توجه به سوابق بسيار خوبي كه دكتر منادي در مجلس داشت و منشا خدمات بسيار خوبي براي مطقه خودشان در آذربايجان و در سطح ملي بوده است، همچنين با توجه به اينكه خودشان از چهره هاي دانشگاهي هستند ايشان را معرفي كرديم و پيگير اين موضوع هم هستيم تا انشاالله يك وزير پرتوان در وزارت علوم داشته باشيم.
نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی به حضور موفق دكتر منادي در معاونت پارلماني بزرگترين دانشگاه حضوري جهان اشاره كرد و گفت: با توجه سال ها تدريس و سابقه در دانشگاه هاي خوب كشور، اين موضوع نشان مي دهد كه ايشان از اهالي دانشگاه هستند. بنابراين زبان دانشجو را مي شناسند و به مشكلات دانشگاه ها واقف است؛ اين موضوعات جز مولفه هاي مثبت دكتر منادي محسوب مي شود و جز افرادي هستند كه ما نمايندگان آذربايجان به دكتر روحاني معرفي كرديم و تا به ثمر رسيدن آن پيگير خواهيم بود.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد