رفتن به محتوا

رونمایی از سایت حامی بانو ،با هدف عرضه بدون واسطه محصولات زنان توانمند تهرانی،با حضور ابتکارسایت حامی بانو با هدف عرضه بدون واسطه محصولات زنان توانمند تهرانی از زندانیان تا مددجویان غیره … با حضور معصومه ابتکار معاون رییس جمهور رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه رمزپرس شارقی مشاور امور زنان و خانواده استاندار تهران در همایش صمیمی فعالین اقتصادی و زنان کارآفرین استان تهران و رونمایی از سایت حامی بانو گفت: موضوع اشتغال و کارآفرینی و کاهش آسیب های اجتماعی را باید اما سوال این است که چرا بیکار داریم؟ ما باید دیدگاهها را عوض کنیم . تولید ثروت در کشور ارزش است و فرد کار آفرین باید جایگاه داشته باشد که هنوز به آن نرسیده‌ایم. ما فردی را که سیکل دارد و کارآفرین است، باید حمایت شود

شارقی اظهار کرد: امروز هم مانند دوران جنگ باید به رفع بیکاری وارد شویم چون از جنگ بدتر است‌‌. کشور ما همه اثباب لازم را برای اشتغال و توانمندی دارد اما جوشش و انگیزه لازم باید احیا شود.

مشاور استاندار تهران در مورد سایت حامی بانو گفت: ما زنان قدرتمندو هنرمند کم نداریم و همش غصه و بدبختی را نباید ببینیم و امروز در تهران زنان توانمندی داریم. وقتی دیدیم هنر و تولیدات گوشه خانه ها خاک می خورد سایت حامی بانو طراحی شد تا محصولات با قیمت و ارزش واقعی فروخته شود. این در حالی بود که شرکت های خصوصی دنبال منافع خود بودند و با همکاری موسسه گروه متخصصین وارد قرارداد شدیم. این سایت همه محصولات بانوان را یک سال رایگان می توانند عرضه کنند.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد