رفتن به محتوا

با بهمنی، جوان متخصص ،خدمت در هشتگرد رنگی دیگر می گیرداقدام ستودنی شورای شهر هشتگرد با انتخاب شهردار جوان و عملگرا


به گزارش رمز پرس ،حضور پرشور و نشاط ملت ایران در انتخابات روز ۲۹ اردیبهشت ماه دوپیامد و رویکرد داشت، اول اینکه تداوم سیاست های کلان و برنامه های دولت و همراهی بیشتر مدیریت شهر و روستا ها با برنامه های دولت تدبیر و امید که این مهم با ایجاد تغییرات در ترکیب شوراهای شهر و روستا محقق شد.
شورا ها به عنوان مردمی ترین نهاد در نظام مردم سالاری دینی نقش بسزایی در تحقق سیاست های کلان نظام دارند و خروجی و دستاوردهای آنها به مراتب از دستاوردهای سایر بخش ها ملموس ترند.
شوراها که به دوران بلوغ سیاسی خود نزدیک می شوند برای تداوم راه و دریافت نتایج درخشانتر نیازمند آسیب شناسی و ارزیابی منصافانه ای هستند مهمترین آسیبی که در این بخش شاهدیم نگاه های سیاسی و جناحی به آنهاست.
شوراها به عنوان نهادی خدمت گذار مهمترین وظیفه اشان انتخاب شهردار است، شهرداری ها به عنوان خدماتی ترین نهاد در شهر ها و روستا ها به فعالیت مشغولند و فعالیت در این بخش ها بیش از هرچیز به تخصص، تعهد و عشق خدمت نیاز دارد و این نهادها در فضای سیاسی و جناحی نه تنها از اهداف خود باز می مانند بلکه باعث اتلاف منابع نیز می شوند را به شیوه ای موثر تر تحقق بخشند.
مصداق عینی این گونه نگاهها که می تواند عواقب نامیمونی را دامن بزند و اهداف اصلی را به حاشیه ببرد حواشی است که در پی انتخاب دکتر امیر بهمنی به عنوان شهردار هشتگرد به وجود آمده است.
اقدام تحسین برانگیز  شورای شهر هشتگرد در انتخاب جوانی تحصیل کرده، مبتکر و خوش فکر بیش از هر چیز پاسخ به پیام جوانگرایی دولت و توجه به اصل تخصص گرایی است که جای تقدیر فراوان است. لازم بذکر است دکتر امیر بهمنی دانش آموخته دررشته عمران وهمچنین یک مورد ثبت اختراع داشته وچندین سال نیز در دانشگاه آزاد اسلامی بتدریس مشغول  میباشند.
باید یادآور شد آنچه که می تواند برنامه های شهرداری را محقق سازد نگاه خدمت محورانه و شوق و انگیزه خدمت به مردم است نه نگاه سیاسی .

انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد