رفتن به محتوا

تظاهرات اسرائیلی‌ها علیه نتانیاهو و درگیری با پلیستظاهرات کنندگان صهیونیست شنبه شب تلاش کردند خود را به جلوی شهر “بتاح تکوا” رسانده و با حضور در مقابل منزل “آفیحای مندلبلیت” مشاور قضایی دولت صهیونیستی، خواهان تسریع در رسیدگی به پرونده‌های فساد بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی شوند.

تظاهرات علیه نتانیاهو

به گزارش رمزپرس به نقل از ایسنا، به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، پلیس رژیم صهیونیستی با مستقر کردند صدها تن از عناصر خود در خیابان‌ها و نصب ایست‌های بازرسی در جاده‌های منتهی به شهر بتاح تکوا و خیابان‌های منتهی به منزل مندلبلیت، جلوی ورود معترضان به این شهر را گرفت.

این روزنامه اعلام کرد که معترضان سعی داشتند با تظاهرات در مقابل منزل مشاور قضایی دولت صهیونیستی، اعتراض خود به تاخیر و تعلل ایجاد شده در رسیدگی به پرونده‌های تحقیق تشکیل شده علیه نتانیاهو به اتهام دست داشتن وی در فساد، کلاهبرداری، رشوه خواری و خیانت در امانت را نشان دهند.

پس از ممانعت پلیس از حرکت معترضان و تظاهرات کنندگان به سمت منزل مندلبلیت، تعدادی از آنها به سمت مقر پلیس در شهر بتاح تکوا حرکت کردند تا اعتراض خود را به این اقدام عناصر پلیس نشان دهند.

شهروندان اسرائیلی طی ماه‌های گذشته بارها در اعتراض به فساد نتانیاهو علیه وی تظاهرات کرده و خواستار برکناری وی به خاطر دست داشتن در پرونده های فساد شده‌اند.

انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد