رفتن به محتوا

راه اندازی مجمع آزادگان ناجا در دستور کارفرمانده نیروی انتظامی گفت: مطابق برنامه ریزی‌ها به دنبال راه اندازی مجمع ازادگان ناجا هستیم تا ضمن ارائه خدمات مطلوب به این عزیزان ، از تجربیات آنها بهره مند شویم.

سردار اشتری فرمانده ناجا

به گزارش رمزپرس به نقل از ایسنا، سردار حسین اشتری در حاشیه آیین تجلیل از آزادگان نیروی انتظامی با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی اظهار کرد: نیروی انتظامی بیش از ۲۱۰۰ آزاده دارد و ما به وجود این عزیزان و خانواده هایشان افتخار می کنیم، مطابق برنامه سال گذشته تجلیل از آزادگان و خانواده های عزیز آنها در دستور کار بود که مراسم تجلیل از آزادگان نیروی انتظامی در سراسر کشور برگزار می شود.

وی افزود: امروز نیز به همت فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و معاونت نیروی انسانی مراسم تجلیل از آزادگان فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد که برگزاری چنین مراسماتی را برای سازمان خیر و برکت می دانیم.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: حفظ شأن و منزلت خانواده شهدا ، ایثارگران ، جانبازان و آزادگان همواره رویکرد نیروی انتظامی بوده است و در تلاشیم که برای ترویج فرهنگ “ایثار و شهادت”  برنامه ریزی کنیم. چرا که معتقدیم هر چقدر این فرهنگ ها حفظ و ترویج شود ما نیز بهتر می توانیم مأموریت ها را دنبال کنیم.

ویاضافه کرد: با عنایت الهی امروزه روحیه جهاد و ایثارگری در نیروی انتظامی جاری و ساری است و پلیس ما در کنار داشتن این صفات در مسیر دانش بنیانی و حرفه ای شدن حرکت می کند.

سردار اشتری خاطر نشان کرد: فرزندان مردم در نیروی انتظامی برای توسعه نظم و آرامش تا پای جان تلاش می کنند و این مهم را برای خود و نیروی انتظامی افتخار می دانیم.

وی از برنامه ریزی برای راه اندازی و ایجاد مجمع آزادگان ناجا خبر داد و گفت: مطابق برنامه ریزی ها به دنبال ایجاد این مجمع هستیم تا بتوانیم ضمن ارائه خدمات شایسته به آزادگان ناجا ، از تجربیات این عزیزان نیز بهره مند شویم.

فرمانده نیروی انتظامی یادآور شد: همچنین رویکرد ثبت خاطرات عزیزان جانباز ، ایثارگر و آزاده به جد دنبال می شود تا بتوانیم با ثبت این خاطرات دلاورمردی های این عزیزان را به نسل جوان معرفی کنیم.

براساس گزارش سایت پلیس، در آیین تجلیل از آزادگان نیروی انتظامی ، از خانواده برخی از شهدا و آزادگان با اهداء لوح و هدیه تقدیر شد.

انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد