رفتن به محتوا

استقلال بیشتر از حقش پول گرفته‌است/ دوربین‌های تلویزیونی را به استادیوم‌ها راه می‌دهیم


مرداد ۹, ۱۳۹۶ ورزشی

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ با اشاره به اسناد مالی موجود در این سازمان اعلام کرد باشگاه استقلال طلبی از سازمان لیگ ندارد.

دیدار تیم‌های نفت آبادان و استقلال تهران

 به گزارش رمزپرس،صادق درودگر در خصوص برگزاری هفته اول رقابت‌های لیگ برتر به خبرنگار ورزشی آنا، گفت: «با توجه به اینکه بیشتر تیم‌های لیگ بدهی‌های فراوانی به بازیکنان سابق خود داشتند، سازمان لیگ بر سر موضع خود که پرداخت ۱۰ درصد این بدهی‌ها برای سبک‌تر شدن آن بود ایستاد و با گرفتن این پول ضمن اینکه بدهی بازیکنان قدیمی را می‌دهد به باشگاه‌ها هم کمک می‌کند تا به مرور زمان بدهی انباشته شده‌شان را سبک کنند و نهایتا از بین ببرند.»

او افزود: «مسابقات با کمک شورای تامین استان‌ها به خوبی و بدون هرگونه مشکلی برگزار شد و در نهایت همه از دیدن بازی‌ها تیم‌های مورد علاقه‌شان لذت بردند. ما هم از عملکرد کلیه عوامل رضایت داریم و در تلاشیم تا در هفته‌های بعدی هم بازی ها را بدون کوچکترین مشکلی برگزار کنیم.»

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ درباره مشکلات تیم نفت‌تهران و بدهی‌های فراوان این تیم بیان داشت: «باشگاه نفت بدهی‌هایی که اولویت اصلی بود را پرداخت کرد و در ادامه هم مواردی که به سازمان لیگ مربوط می‌شود را رعایت خواهد کرد. اگر این کار انجام شود طبیعتا اجازه بازی به این تیم یا هر تیم دیگری که قوانین را رعایت نکند، داده نمی‌شود.»

وی درباره اینکه عنوان شده سازمان لیگ با درخواست وزیر ورزش اجازه داده که دوربین‌های تلویزیونی در هفته اول لیگ وارد استادیوم شوند و اگر صدا و سیما در خصوص حق پخش اقدامی انجام ندهد در هفته‌های آینده سازمان لیگ مانع حضور دوربین‌های تلویزیونی می‌‌شود، تصریح کرد: «فدراسیون فوتبال از طریق مجلس شورای اسلامی در حال تعامل است تا ماجرای حق پخش تلویزیونی به سمتی برود که به سود باشگاه‌ها شود. در حال حاضر مشکلی برای ورود دوربین‌ها در هفته‌های بعدی نیست مگر اینکه روند مذاکرات مطابق میل فدراسیون فوتبال جلو نرود که البته این امر بعید است.»

درودگر در مورد اینکه باشگاه استقلال مدعی است سازمان لیگ مطالبات ۳ سال گذشته این باشگاه را نداده آن هم در حالی که این سازمان معتقد است باشگاه استقلال بدهکار است، تاکید کرد: «اسناد و مدارک گویای همه چیز است. در رابطه با ادعای باشگاه استقلال بخش مالی سازمان لیگ آماده پاسخگویی کامل به مدیران مالی این باشگاه است. آنچه ما می‌دانیم این است که باشگاه استقلال با توجه به نیازهایش بیش از حق خود از سازمان لیگ پول گرفته و مسلما در بررسی که این هفته در حضور نمایندگان مالی این باشگاه انجام می‌شود آنها متقاعد می‌شوند که بدهکار هستند نه طلبکار.»

او درباره عدم آمادگی برخی استادیوم‌ها در هفته اول لیگ برتر بیان داشت: «نمایندگان سازمان لیگ از هفته‌‌ها پیش به استادیوم‌های تمامی تیم‌های حاضر در لیگ رفتند و استانداردهای لازم را به آنها متذکر شدند. ما طبق اعلام AFC ورزشگاه‌ها را آماده می‌کنیم و آخرین تغییرات را به‌موقع به باشگاه‌ها اطلاع می‌دهیم تا آنها هم استادیوم‌های‌شان را مجهز به آن تغییر کنند تا رقابت‌ها با کیفیت مورد نظر AFC برگزار شود. کیفیت استانداردی که خواسته سازمان لیگ نیز است.»

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد