رفتن به محتوا

هزینه ۳۰۰ میلیارد ریالی سپاه برای اشتغال‌زایی در حوزه اقتصاد مقاومتی آذربایجان‌شرقیفرمانده سپاه عاشورای آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه سپاه در موضوعات اقتصاد مقاومتی و تبریز۲۰۱۸، اقدامات ارزشمندی انجام داده است، تصریح کرد: سپاه نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال به‌صورت مستقیم یا وام‌های کم‌بهره برای اشتغال‌زایی در حوزه اقتصاد مقاومتی هزینه کرده است.

 خبرگزاری فارس: هزینه 300 میلیارد ریالی سپاه برای اشتغال‌زایی در حوزه اقتصاد مقاومتی آذربایجان‌شرقی

به گزارش رمزپرس به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی فرهنگی و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، سردار غلام عسکر کریمیان در جلسه شورای فرهنگی عمومی استان با اشاره به اینکه بسیج اگر منابع مالی هم نداشته باشد اوقات فراغت را تعطیل نمی‌کند، اظهار داشت: در بسیج برنامه‌های زیادی برای غنی‌سازی اوقات فراغت با ذائقه روز اجرا می‌شود که در سال گذشته در سامانه جامع اوقات فراغت به ثبت نرسیده بودند.

وی با بیان اینکه خیرینی داریم که همانند خیرین مدرسه‌ساز برای تربیت آینده‌سازان مملکت آماده هستند، افزود: باید چهارچوبی تدوین شود تا برای پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان به‌ویژه در مناطق محروم برنامه جدی داشته باشیم.

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه در موضوعات اقتصاد مقاومتی و تبریز ۲۰۱۸، سپاه و بسیج اقدامات ارزشمندی انجام داده است تصریح کرد: سپاه نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال به‌صورت مستقیم یا وام‌های کم‌بهره برای اشتغال‌زایی در اقتصاد مقاومتی هزینه کرده است.

سردار کریمیان با تأکید بر اینکه اقدامات اقتصاد مقاومتی با محوریت مناطق محروم برنامه‌ریزی‌شده است، ابراز داشت: ما فقط در برابر تبریز مسئول نیستیم بلکه در برابر کل استان مسؤول هستیم و باید برای کل استان برنامه‌ریزی و اقدام کنیم.

وی با اشاره به اینکه در سپاه برای تبریز ۲۰۱۸ برنامه‌هایی داریم خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ دفاع مقدس و معرفی الگوهای دفاع مقدس که در جهان اسلام می‌تواند الگو باشد از این برنامه هاست، چراکه تبریز ۲۰۱۸ فرصتی طلایی برای معرفی اسطوره‌ها و قهرمانان دفاع مقدس و ترویج فرهنگ دفاع مقدس است.

انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد