رفتن به محتوا

پرسپولیس ۲ – فولاد صفر/ قهرمان با صدرنشینی وارد شد


مرداد ۶, ۱۳۹۶ فوتبال, ورزشی

مدعی عنوان قهرمانی لیگ هفدهم در نخستین بازی خود با حساب دو بر صفر فولاد خوزستان را شکست داد.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان

به گزارش رمزپرس به نقل از ایسنا، پرسپولیس در نخستین دیدار از لیگ هفدهم توانست در ورزشگاه آزادی مهمان خود فولاد خوزستان را با حساب دو بر صفر شکست دهد  و به نخستین سه امتیاز دست یابد.

برای یاران برانکو ایوانکوویچ وحید امیری (۱۰) و شجاع خلیل زاده (۵۳) گلزنی کردند.

علی علیپور از پرسپولیس به دلیل تمارض و یک خطای غیر فنی از بازی اخراج شد. ایمان مبعلی، احمد عبدالله زاده و عبدالله نصری از فولاد خوزستان نیز با کارت زرد داور بازی مواجه شدند. قضاوت این بازی را محمدحسین زاهدی فر بر عهده داشت.

نیمه نخست

در دقیقه ۵، روی کار تاکتیکی سرخپوشان، توپ مقابل محوطه جریمه به فرشاد احمدزاده رسید که ضربه او با اختلاف بسیار کمی از دروازه حامد لک به بیرون رفت.

گل: در دقیقه ۱۰، روی پاسکاری بازیکنان پرسپولیس توپ در داخل محوطه جریمه به علی علیپور رسید اما شوت محکم او به دیرک عمودی دروازه خورد و در گوشه محوطه جریمه به وحید امیری رسید که ضربه او بعد از برخورد به مدافعان وارد دروازه فولاد خوزستان شد.

در دقیقه ۲۲، پاس فرشاد احمدزاده مقابل محوطه شش قدم به مهدی طارمی رسید اما تلاش او برای زدن ضربه چکشی بی ثمر بود و او به جای توپ، سایه آن را زد تا موقعیت خوبی را از دست بدهد.

در دقیقه ۲۶، ایمان مبعلی از نقطه کرنر کار ترکیبی را با هم بازی خود انجام داد و از گوشه محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد که توپ او با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

در دقیقه ۴۰، پاس خوب ایمان مبعلی به داخل محوطه جریمه برای رحیم زهیوی با اختلاف کم از مقابل پای این بازیکن عبور کرد.

نیمه دوم

در دقیقه ۵۲، شوت محسن مسلمان به سمت دراوزه فولاد با واکنش خوب حامد لک همراه شد و توپ به کرنر رفت.

گل: در دقیقه ۵۳، سانتر محسن مسلمان از روی نقطه کرنر با ضربه سر دقیق و محکم شجاع خلیل زاده به گل دوم پرسپولیس منجر شد.

در دقیقه ۷۷، سانتر محسن مسلمان در یک رفت و برگشت به وحید امیری رسید و ضربه قیچی برگردان او با اختلاف کم از دروازه فولاد به بیرون رفت.

این دیدار در نهایت با پیروزی دو بر صفر شاگردان برانکو ایوانکوویج خاتمه یافت تا موقتا صدرنشین لیگ برتر شوند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی ، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، صادق محرمی ( شایان مصلح ۸۶)، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان ( کمال کامیابی نیا ۷۸)، وحید امیری، علی علیپور (اخراج) و مهدی طارمی (گادوین منشا ۸۱)

ترکیب فولاد: حامد لک، عبدالله کرمی، ایوب والی، فرزاد جعفری، عبدالله ناصری، یوسف وکیا (احسان هاشمی ۶۸)، هادی حبیبی نژاد (رضا دهقان ۷۳)، احمد عبدالله زاده، علی اصغر عاشوری، ایمان مبعلی و رحیم زهیوی

انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد