رفتن به محتوا

نخستین پرواز «بندرعباس – مسقط» در ۱۶ مرداداستاندار هرمزگان گفت: نخستین خط هوایی بین بندرعباس و مسقط عمان پس از رایزنی‌ها از۱۶ مرداد انجام می‌شود.

هواپیما

به گزارش رمزپرس به نقل از ایسنا، «جاسم جادری» در چهارمین نشست شورای هماهنگی روابط خارجی هرمزگان اظهار کرد: پروازهای این خط هوایی توسط هواپیمایی کیش ایر و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی هرهفته یک پرواز دایر می‌شود.

وی با اشاره به سفر هیئت تجاری و اقتصادی کشور عمان به هرمزگان، افزود: در قالب این هیئت شماری از مسئولان دولتی و فعالان بخش خصوصی عمان روز ۱۸ مردادماه برای بازدید از توانمندی‌های هرمزگان به جاسک سفر می‌کنند.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: پیش از این نیز خط کشتیرانی میان بندرعباس و بندرخصب عمان راه‌اندازی شده بود و این اقدامات به توسعه روابط اقتصادی و تجاری ایران کمک می‌کند.

جادری خاطرنشان کرد: کشور عمان روابط سیاسی خوبی با ایران دارد و بازار کشور عمان از جمله بازارهای هدف تجار هرمزگانی است که فاصله نزدیک و کاهش هزینه‌های حمل و نقل، اشتراکات فرهنگی و مذهبی، علاقمندی مردم عمان به تولیدات ایران، تجربه موفق بازرگانان هرمزگان در کشور عمان ، اهمیت حضور تجار این استان در بازار عمان را بیشتر کرده است.

انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد