رفتن به محتوا

احداث آزادراه «تهران – فارس» به منافع شهرضا آسیب نمی‌زندمعاون وزیر راه و شهرسازی گفت: احداث آزادراه سراسری «تهران – فارس» به منافع شهرضا آسیب نمی‌زند، طرح‌های مطالعاتی این پروژه به گونه‌ای برنامه‌ریزی خواهد شد که منافع منطقه را حداقل تا ۲۰ سال آینده تأمین کند.

بزرگراه

به گزارش رمزپرس ، خبرنگار ایسنا، «سیدحسین میرشفیعی» شامگاه (پنجشنبه) در جلسه بررسی موقعیت شهرستان شهرضا در نقشه پروژه آزادراه تهران – فارس که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: احداث آزادراه ها یکی از مهم‌ترین بسترهای توسعه در هر منطقه محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: از زمان طرح اجرای این پروژه، نماینده مردم شهرستان شهرضا مرتباً مراحل اجرایی آن را پیگیری و نگرانی خود را بابت خدشه وارد شدن به موقعیت اقتصادی این شهرستان ابراز کرده است اما اطمینان می‌دهیم که احداث این آزادراه به منافع شهرضا آسیب نمی‌زند.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: موقعیت و ابعاد مختلف این پروژه کاملاً بررسی و تحقیقات میدانی آن با دقت انجام شده و نهایت بهترین مسیر برای احداث آن انتخاب شده است.

میرشفیعی گفت: طرح‌های مطالعاتی این پروژه به گونه‌ای برنامه‌ریزی خواهد شد که منافع منطقه را حداقل تا ۲۰ سال آینده تأمین کند.

هم‌چنین «سمیه محمودی»، نماینده مردم شهرستان‌های شهرضا و دهاقان در مجلس اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین امتیازات شهرضا موقعیت بین راهی آن است که در هر شرایطی نباید به آن آسیب برسد.

وی ادامه داد: بنده از زمانی که از طرح‌های این پروژه اطلاع پیدا کردم بارها از وزیر راه و معاونان ایشان خواستم تا منافع شهر شهید همت را در نظر داشته باشند و آن‌ها هم در این زمنیه به ما قول مساعد دادند.

نماینده مردم شهرضا در مجلس یادآور شد: اجرای هر طرحی باید مناقع کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت کشور را تأمین کند، اما نباید اجازه دهیم تأمین منافع ملی به زیان بخشی از مردم باشد.

انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد