رفتن به محتوا

آخرین وضعیت مصدومان حادثه کارخانه سیمان خوزستان/ یک نفر فوت کردمدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به دستور وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعی برای رسيدگي به وضعيت مصدومان حادثه کارخانه سيمان خوزستان، از مصدومان این حادثه عیادت کرد.

165829.jpg

به گزارش رمزپرس،سیدنور محمدپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا‌، با اشاره به اینکه شب گذشته چهارم مردادماه با حضور در بیمارستان‌های گلستان و طالقانی اهواز از مصدومان حادثه کارخانه سیمان خوزستان عیادت کرده است، در این باره اظهار کرد: از ۸  نفر کارگر حادثه دیده، یک نفر پس از درمان لازم مرخص شد و تعداد ۶ نفر هم در بیمارستان سوانح سوختگی طالقانی اهواز تحت درمان قرار دارند که میزان سوختگی آنان از ۳ تا ۱۵ درصد است.

وی گفت: فقط یک نفر دارای سوختگی ۴۳ درصدی است و حال دیگر مصدومان مساعد است و ان شاءالله به زودی پس از اتمام مراحل درمان از بیمارستان مرخص خواهند شد.

محمدپور افزود: تنها مصدومی که به علت سقوط از ارتفاع دچار عارضه ریه و کبد شده بود پس از انتقال به بیمارستان آریا تحت مراقبت ویژه قرار گرفت، اما متاسفانه فوت کرد که در این خصوص به خانواده این مرحوم تسلیت می‌گوییم.

به گزارش ایسنا، در این دیدار مدیر کل تامین اجتماعی، مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان، رییس بیمارستان گلستان اهواز و رییس بیمارستان طالقانی حضور داشتند.
انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد