رفتن به محتوا

طراحی سیستم هوشمند کنترل و هدایت واگن در معادن زیرزمینیرئیس مرکز آموزش فنی‌ و حرفه‌ای طبس از طراحی سیستم هوشمند کنترل و هدایت واگن نفربر در معادن زیرزمینی برای نخستین بار در کشور توسط مربیان مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای شهرستان طبس خبر داد.

معادن

به گزارش رمزپرس به نقل از ایسنا، «حسن کامرانی‌فرد» امروز (۳ مردادماه)در جمع خبرنگاران، گفت: مربیان کارگاه PLC  این مرکز «امیر سالکی» و «یاسر رضائیان»” در راستای برطرف کردن کردن مشکلاتی که در سیستم‌های کنترل واگن نفربر در معادن زیرزمینی وجود داشت، اقدام به طراحی و اجرای سیستم هوشمند هدایت و کنترل واگن کردند.

وی افزود: در سال گذشته کمیته پژوهشی مرکز برای نخستین بار در مرکز آموزش فنی‌ و حرفه‌ای تشکیل شد که حاصل جلسات منظم این کمیته، ده‌ها کار پژوهشی ارزنده بوده که یکی از این موارد، طراحی و اجرای سیستم هوشمند مذکور است.

رئیس مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای طبس خاطرنشان کرد: این سیستم، حذف خطاهای انسان، ایمن‌سازی عملکرد تردد واگن و صرفه‌جویی اقتصادی را به دنبال داشته است .

کامرانی‌فرد با تشکر از حسن اعتماد مدیریت و کارشناسان شرکت معدنجو یادآور شد: مجموعه مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای طبس برای مرتفع کردن نیازهای صنعتی و پژوهشی صنایع آمادگی دارد .

انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد