رفتن به محتوا

رئیس پلیس آگاهی ناجا: موارد مصرف مالیات باید شفاف شودرئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی با تاکید بر برخورد قاطع پلیس در مبارزه با جرایم اقتصادی، گفت: برای مبارزه با جرایم اقتصادی به ویژه در حوزه فرار مالیاتی باید موارد مصرف مالیات در کشور برای مردم، شفاف‌سازی شود تا زمینه گسترش این جرم از بین برود.

سردار مقیمی رییس پلیس آگاهی ناجا

به گزارش رمزپرس به نقل از ایسنا، سردار محمدرضا مقیمی در جلسه با رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به فرامین مقام معظم رهبری در امر مبارزه با قاچاق کالا و مفاسد اقتصادی، اظهار کرد: اختلاس، جرایم بانکی، زمین‌خواری، فرار مالیاتی و پولشویی از اولویت‌های پلیس آگاهی در حوزه مبارزه با جرایم اقتصادی به شمار می‌آید و برخورد قاطع با مجرمان این حوزه در دستور کار این پلیس است.

وی گفت: برای مبارزه با جرایم اقتصادی به ویژه در حوزه فرار مالیاتی باید موارد مصرف مالیات را در کشور برای مردم شفاف‌سازی کرد تا بلکه زمینه گسترش این جرم از بین برود.

رئیس پلیس آگاهی ناجا گفت: تعامل دو سویه میان پلیس آگاهی و سازمان مالیاتی کشور در تحقق شعار سال نقش بسزایی دارد که در این راستا تولید در کشور رونق گرفته و زمینه اشتغال افزایش یافته و همچنین احساس امنیت اقتصادی در کشور توسعه یابد.

به گزارش سایت پلیس، سردار مقیمی بر تبادل مطالبات پژوهشی، همکاری در برگزاری همایش‌ها، دوره‌ها، آموزش‌های ملی و بین‌المللی و نیز هم‌افزایی اطلاعاتی در حوزه مبارزه با جرایم مالیاتی تاکید کرد.

انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد