رفتن به محتوا

به اندازه یک مدینه فاضله برای اصفهان هزینه فرهنگی شده است ولی مشکلات باقیست!منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: به اندازه یک مدینه فاضله برای اصفهان هزینه فرهنگی شده است، اما همچنان مشکلات باقی است.

جاری شدن آب در زاینده رود- اصفهان

به گزارش رمزپرس به نقل از خبرنگار ایسنا، کوروش محمدی در بازدید از گرمخانه “انجمن پایان کارت خوابی امید” اظهار کرد: نگاه عجیب و غریبی در شهرداری اصفهان وجود دارد که می‌گوید ما متولی اعتیاد نیستیم و این نگاه هرچه به پایان مدیریت شهری نزدیک می‌شویم پررنگ‌تر می‌شود، این در حالی است که در تهران این شهرداری است که در بحث گرمخانه‌ها و اعتیاد واقعا همکاری کرده و با دیگر ارگان‌ها پیش می‌رود.

وی افزود: وقتی به هزینه‌ها و اعتبارات فرهنگی که در شهرداری اصفهان در نظر گرفته شده نگاه می‌کنیم،‌ می‌بینیم که با این ارقام و اعداد به اندازه یک مدینه فاضله برای اصفهان هزینه فرهنگی شده است، اما مشکلات همچنان باقی است.

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: مدیران انجمن پایان کارتن خوابی امید کار بزرگی کرده‌اند و خوشحالیم که توانسته‌اند به لطف خدا ادامه دهند و از پا ننشسته‌اند.

محمدی خاطرنشان کرد: سندی در شورای پنجم در خصوص معضلات اجتماعی دیده شده است که در آن به بحث گرمخانه‌ها و به خصوص گرمخانه زنان جدی ورود شده و پس از شروع کار شورای پنجم این سند مهم که گرمخانه‌ها نیز بخشی از آن است روی میز شورای شهر قرار خواهد گرفت.

وی اظهار کرد: همه باید کمک کنیم تا معضلات اجتماعی کاهش یابد و مدیریت شهری نیز در این زمینه وظایفی دارد که باید اجرایی کند.

انتهای پیام

 

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد