رفتن به محتوا

غیر رسمی؛ نیمار با پاریسن ژرمن به توافق رسید


تیر ۳۱, ۱۳۹۶ خبرمهم, ورزشی

وبسایت رسمی برنامه نود – بر اساس گزارش لوپاریزین نیمار به پاریسی ها اعلام کرده است می خواهد به این تیم بپیوندد و پس از مذاکرات صورت گرفته با این تیم به توافق رسیده است.

 

به گزارش رمزپرس به نقل از وبسایت نود، با توجه به خبرهای بسیاری که در خصوص نیمار منتشر شده است به نظر می رسد این بازیکن با پاریسی ها به توافق رسیده است تا با مبلغ ۲۲۲ میلیون یورو به این تیم بپیوندد. پدر نیمار در روزهای گذشته با مدیر ورزشی پاریسن ژرمن مذاکره کرده است و به نظر می رسد برای انتقال این بازیکن به توافق رسیده است تا این ستاره برزیلی با قراردادی ۴ ساله به پاریسی ها ملحق شود. اگر این انتقال صورت بگیرد این بازیکن در سال دستمزدی برابر با ۳۰ میلیون یورو با احتساب مالیات دریافت خواهد کرد و همچنین او تبدیل به گران قیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال خواهد شد.

بر اساس گزارش نشریه Le Parisien این بازیکن که در حال حاضر در اردوی پیش فصل بارسا در آمریکا قرار دارد به برخی از بازیکنان بارسا گفته است می خواهد به پاریسن ژرمن منتقل شود. با این وجود مهمترین سوال برای عملی شدن این انتقال مبلغ آن است چرا که بودجه پاریسی ها در ابتدای تابستان ۲۲۰ میلیون یورو بوده است و در صورتیکه این تیم بخواهد نیمار را به خدمت بگیرد باید قوانین فیر پلی مالی را زیر پا بگذارد. با این وجود پس از اینکه این تیم بریچیچه و دنی آلوز را به خدمت گرفته است باز هم بخشی از بودجه این تیم خرج شده است و بدین ترتیب پرداخت بند بازخرید نیمار باعث می شود تا پاریسی ها قانون فیر پلی مالی یوفا را زیر پا بگذارند. با توجه به گزارش این نشریه فرانسوی این باشگاه پاریسی در حال بررسی راه های ممکن است تا بتواند بدون اینکه قوانین فیر پلی مالی یوفا را زیر پا بگذارد نیمار را به خدمت بگیرد که یکی از این راه ها فروش بازیکنان موجود در تیم است، این تیم در نظر دارد تا با فروش اوریه، بن عرفا و کریچوویاک شرایط مالی بهتری داشته باشد. با این وجود نیمار تنها بازیکن مورد نظر پاریسی ها نیست چرا که سانچز نیز شدیدا مورد توجه این تیم قرار گرفته است و علاوه بر آن این تیم در پی به خدمت گرفت فابینیو نیز خواهد بود که بدین ترتیب پرداخت هزینه این بازیکنان باعث خواهد شد تا این تیم قوانین یوفا را زیر پا بگذارد.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد