رفتن به محتوا

“مردانی‌آذر” پرچمدار امور خیرخواهانه و خداپسندانه استاستاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: بی‌تردید “مردانی‌ آذر” پرچمدار امور خیرخواهانه و خداپسندانه و عزت جاودانه است که سرمایه عمر ارزشمند خود را لحظه به لحظه در راه سلامت و سعادت همنوعان هزینه می‌کند.

استاندار آذربايجان‌شرقي

به گزارش رمزپرس به نقل از ایسنا، اسماعیل جبارزاده در بازدید از روند اجرایی احداث بیمارستان کودکان مردانی‌آذر با تقدیر از خدمات خیرخواهانه این خیر تبریزی اظهار کرد: خانواده مردانی‌آذر جزو محبوب‌ترین بندگان الهی هستند که در تأمین بهداشت، سلامت و آموزش جامعه نقش مهمی ایفا می‌کنند.

وی افزود: هر زمانی که از روند اجرایی احداث این بیمارستان بازدید می‌کنم به این باور می رسم که اینجا قطعه‌ای از بهشت است که توسط خیر بزرگوار؛ مردانی آذر احداث شده است.

استاندار آذربایجان‌ شرقی ادامه داد: اقدامات خیرخواهانه مردانی‌آذر سرلوحه و نقطه‌ عطفی برای فعالیت بیشتر خیرین در حوزه بهداشت، سلامت و درمان محسوب می‌شود.

جبارزاده تصریح کرد: اولویت کاری مدیریت ارشد استان در بخش بهداشت و درمان، تجهیز و آماده‌سازی بیمارستان کودکان مردانی‌آذر خواهد بود.

کریم مردانی‌آذر نیز در این بازدید با قدردانی از تلاش‌ها، بازدیدها و پیگیری‌های مستمر جبارزاده برای تسریع در تکمیل پروژه اظهار کرد:  لذت بهبودی یک کودک بیمار را با هیچ چیزی در دنیا عوض نمی‌کنم. خدمت به تعلیم و تربیت و تلاش برای سلامتی کودکان، جزو رسالت خاندان مردانی‌آذر است.

محمد حسین صومی، رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز گفت: بر اساس مکاتبات انجام شده با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تجهیز و راه‌اندازی این بیمارستان در سال ۹۷ پایبند و متعهد هستیم.

وی اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این بیمارستان را ۱۱۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: بیمارستان ۵۵۰ تختخوابی آموزشی، درمانی و تحقیقاتی فوق تخصصی کودکان مردانی‌آذر یک قطب منطقه‌ای به شمار می‌رود که در مساحتی بالغ بر ۵۵ هزار متر مربع احداث و تاکنون برای احداث آن نزدیک به ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

صومی ادامه داد:  این بیمارستان در بخش اداری و درمانی حدود ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی خاطرنشان کرد: تمام هزینه‌های ساخت این بیمارستان به عهده خیر نیکوکار مردانی‌آذر بوده و تجهیز آن توسط وزارت بهداشت و درمان انجام خواهد شد.

گفتنی است این بیمارستان فوق تخصصی بعد از تکمیل به نام زهرا مردانی‌آذر نامگذاری می‌شود.

کریم مردانی آذ رخیر تبریزی که بیشتر به عنوان خیر مدرسه ساز در کشور شناخته می‌شد این بار احداث بیمارستان فوق تخصصی برای کودکان را دستمایه اقدامات خیرخواهانه خود قرار داده است.

انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد