رفتن به محتوا

اعلام آمادگی آلمانی‌ها برای فعالیت در بخش پسماند گیلان


تیر ۲۳, ۱۳۹۶ مراکز استان ها

استاندار گیلان اظهار کرد: شرکت های آلمانی با توجه به بررسی های کارشناسی و بازدیدهای میدانی که قبل از این سفر از گیلان داشتند برای سرمایه گذاری در استان اعلام آمادگی کردند.

اقتصاد چرخه ای و بازیافت زباله های ساختمانی

به گزارش رمزپرس به نقل از ایسنا، دکتر محمدعلی نجفی در حاشیه سفر به آلمان و بازدید از کارخانه های زباله سوز در کایزرسلاوترن، با اشاره به اینکه کارخانه مذکور توسط یکی از هلدینگ های بزرگ اروپایی که در سراسر آلمان و ۳۱ کشور دنیا فعالیت می کند ساخته شده است، افزود: در این بازدید با مدیران این شرکت مذاکرات خوبی برای سرمایه گذاری در زمینه ساخت نیروگاه های زباله سوز و تولید انرژی های پاک در گیلان انجام شد.

وی تصریح کرد: انتقال تکنولوژی های نوین نیروگاه‌های زباله‌سوز به عنوان راهکار دفع پسماند و تولید انرژی از زباله‌ می تواند معضل زباله های شهرهای شمالی را حل کند.

به گزارش رمزپرس به نقل از ایسنا، استاندار گیلان که با هماهنگی وزارت کشور و امور خارجه برای انجام سفری ۳ روزه به منظور آشنایی با سیستم های نوین تبدیل ضایعات زباله به برق در آلمان حضور دارد با سرکنسول ایران در فرانکفورت و ۵۰ نفر از تجار و سرمایه‌گذاران ایرانی و گیلانی مقیم اروپا نیز دیدار کرد.

انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد