رفتن به محتوا

برنامه موشکی ایران هیچگونه تعارضی با قطعنامه‌های شورای امنیت نداردرئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

برنامه موشکی ایران هیچگونه تعارضی با قطعنامه‌های شورای امنیت ندارد

بروجردي در ايسنا

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه «برنامه موشکی ایران هیچ تعارضی با قطعنامه‌های شورای امنیت ندارد» گفت: ما با جدیت سیاستمان را در حمایت از برنامه موشکی ادامه می‌دهیم.

 به گزاش رمز پرس به نقل از ایسنا علاءالدین بروجردی در واکنش به گزارش دبیرکل سازمان ملل درباره عملکرد ایران نسبت به قطعنامه ۲۲۳۱ و طرح ادعاهایی نسبت به برنامه موشکی ایران گفت: برنامه موشکی ما هیچ ابهامی ندارد. آنها موضوع کلاهک‌های هسته‌ای را مطرح می‌کنند. حال اینکه ما خودمان اضافه بر تعهدات در عهدنامه NPTاصل دستیابی به سلاح هسته‌ای را تحریم  و ممنوع کردیم و مقام معظم رهبری نیز در این باره فتوا دادند. به قول علما این دیگر سالبه به انتفاع موضوع است.

وی ادامه داد: بر این اساس طرح این موضوع غیرمنطقی است و بدون تردید برنامه موشکی ایران هیچگونه تعارضی با قطعنامه های شورای امنیت ندارد. این فضاسازی است که آمریکایی ها انجام می دهند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان تاکید کرد: ما این سیاست را با جدیت ادامه می دهیم و قویا از وزارت دفاع، هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همه ارگان‌ها و دست اندرکاران ساخت، تولید و کاربرد موشک حمایت می کنیم.

انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد